Sosyal Medya Hesaplarımız

Sipahi Rakiplerine Mesaj Gönderdi

Sipahi Rakiplerine Mesaj Gönderdi

DP Çekmeköy Belediye Başkan Adayı Hüseyin Avni Sipahi, kebapçı açılışına katılıp esnaf ziyaretinde bulundu

Demokrat Parti (DP) Çekmeköy Belediye Başkan adayı Hüseyin Avni Sipahi´nin halkla buluştuğu toplantılar, adeta miting havasında geçiyor. Soğukpınar Mahallesi´nde 500 kişinin katıldığı toplantıda halkla buluşan Sipahi, “Yeter söz Çekmeköy´ün, birlikte kazanacağız.” diyerek rakiplerine gözdağı verdi.

Demokrat Parti Çekmeköy Belediye Başkan adayı Hüseyin Avni Sipahi, seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Pazar günü Yeşilyurt´ta bin kişinin katıldığı miting gibi toplantıda gövde gösterisi yapan Sipahi, Soğukpınar halkıyla bir araya gelip projelerini anlattı. Çoşkulu bir kalabalığa hitap eden Sipahi, “Kaldığımız yerden devam etmek için buradayız. Birlikte başaracağız. Yeter Söz Çekmeköy´ün.” dedi.

SİPAHİ: ‘‘YENİ VE MİLLİ BİR YÖNETİM İLE GELİYORUZ´´

Soğukpınar Mahallesi´nde bulunan Dostlar Kahvehanesi´nde halkla buluşan DP Çekmeköy Belediye Başkan adayı Hüseyin Avni Sipahi, 2009 yılında 308 oyla kaybettikleri seçimi hatırlatarak, “Kaldığımız yerden devam edeceğiz. Ben anlayışı yok. Biz varız. Yeni ve milli bir yönetim ile geliyoruz. Belediye başkanı olduğumda ‘Çekmeköy cebimde, başkan emrimde´ projemizle isteği ve talebi olan bütün vatandaşlarımız, bana ve çalışma arkadaşlarımıza anında ulaşabilecek. Ulaşılabilir bir belediye başkanı olacağım.´´ diye konuştu.

‘‘6 KİRAYI BELEDİYE ÖDEYECEK VATANDAŞ RAHAT BİR NEFES ALACAK´´

En büyük projesinin ‘Ev sahibi rahat, kiracıya hayat´ projesi olduğunu söyleyen Sipahi, ‘‘Kiranın 6 ayı belediyeden olacak. 6 ayı da kiracıdan olacak. Vatandaşın nefes almasını sağlayacağız.  Belediyenin yıllık 280 milyon TL bütçesinden yapacağım kira yardımı bizleri batırmaz. Bu bütçe zaten Çekmeköy halkına ait.  Üçüncü projemiz, ‘Atölye evimde, para cebimde´ projemizle de ev hanımlarını iş sahibi yapacağız. Ev hanımları bu sayede ev bütçesine katkıda bulunacak. Gençlere ve çocuklara da eğitim, spor ile sanat alanında eğitim verecek merkezler kuracağız. Çocuklarımızın hangi alana yatkınlığı varsa destekleyeceğiz ve yanında olacağız. Halk, çocuklarımızı bize emanet edecek biz de onları yetiştireceğiz. Anneler de çocukları bize emanet iken ev işlerini rahatça yapabilecek.´´ şeklinde konuştu.

 ‘‘BELEDİYE ÇALIŞANLARI ÇEKMEKÖYLÜ OLACAK´´  

Çekmeköy´ün imar sorununun öncelik verileceğini dile getiren Sipahi, ‘‘Vatandaşın imar sorunu da önceliğimiz olacak.  Herkese eşit ve adil imar da prensiplerimiz arasında yer alacak. Projelerimizden biri de Çekmeköy´de yaşayan insanlara iş alanı yaratmak olacak. Belediyede başka ilçede oturup çalışanlar değil Çekmeköylüler çalışacak. Bizim dönemimiz de belediyede adamı olanın değil halkın işi görülecek.” diye konuştu.

ANISI DUYGULANDIRDI

Yeşilyurt´ta miting gibi geçen toplantıda yaşadığı bir olayı da paylaşan Sipahi sözlerini şöyle tamamladı: ” O gün bir genç kulağıma eğilerek ´ağabey, sen benim düğünüme gelmiştin. Düğün hediyesi olan altını hala saklıyorum. O altını sana getirdim. Kampanyanda kullan´ dedi. İnanın o kadar duygulandım ki anlatamam. Biz böyle insanların sevgisini kazandık. Daha da sırtımız yere gelmez.”